DESIGN

BE Design odpowiada za przygotowywanie projektów DTP oraz produkcję i postprodukcję spotów reklamowych. Nasze projekty dostosowywane są do wytycznych i oczekiwań Klienta. Projektujemy m.in. ulotki, foldery, layouty reklamowe, opakowania i materiały POS.

AMBIENT

Zadaniem BE Ambient jest opracowanie i implementacja skutecznej i niestandardowej strategii komunikacji, wykorzystującej miejsca styku z grupą celową, tak aby przyniosła ona realizację założonych celów. Wykorzystujemy autorskie narzędzia komunikacji oraz skuteczny field marketing.

MEDICAL

BE Medical oferuje doradztwo strategiczne, marketingowe i komunikacyjne oraz realizację programów edukacyjnych dla firm farmaceutycznych.

Zespół tworzą ludzie związani od wielu lat bezpośrednio z branżą farmaceutyczną oraz posiadający szerokie doświadczenie w obszarze konsultingu strategicznego, komunikacji i promocji produktów farmaceutycznych.

Nasi specjaliści realizują kompleksowe usługi w obszarze marketingu farmaceutycznego, w tym m.in.: opracowanie strategii marketingowych, analizy potencjału rynkowego, opracowanie i przygotowanie planów i narzędzi promocyjnych, doradztwo strategiczne w obszarze promocji i komunikacji brandów, badania marketingowe, przygotowanie i przeprowadzanie Rady Ekspertów, współpraca z KOL, Towarzystwami Naukowymi i Stowarzyszeniami Pacjentów.